Team

Antik & Auktion

Connect

Antik & Auktion är Nordens största magasin om äldre och moderna antikviteter, inredning och konst. Här hittar du trendspaningar, intressanta reportage, inspirerande hem och det mest spännande från auktionsvärlden och andrahandsmarknaden. Till vår hjälp har vi landets främsta antikexperter som berättar historierna och har koll på vad allt från dyrgripar till loppisfynd är värda.

Antik & Auktions redaktion gör även det nya, populära magasinet Loppis som är den självklara inspirationskällan för alla som älskar loppis, vintage och hållbar inredning.

Connect

Connecta med oss för att hålla dig uppdaterad med nya jobb.

Alla jobb

Humlegårdsgatan 6
114 46 Stockholm Vägbeskrivning 08-578 010 00 Se sida

Malmö

Östergatan 20
211 25 Malmö Vägbeskrivning 08-578 010 00 Se sida

Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor